ketenlikasabasi

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun... 2014 Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun... Tüm Ketenli'li hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını ...           • Filistin İçin Yastayız   Filistinde yaşanan katliama sessiz kalmıyoruz... Karınca misali safımız belli olsun......           • Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecemiz Mübarek Olsun......           • İsrail FİLİSTİN' de kardeşini vuruyor. Uyan ve kendine gel müslüman! ...           • Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden azat... Ramazan-ı Şerif, mübarek bir zaman dilimi, çok faziletli ve bereketli bir aydır. Bu ay...           • Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan Ramazan Ayının Fazileti Sevgili Peygamberimizin müjdesine nail olabileceğimiz bir aya kavuşm...           • Üstün Hizmet Ödülü Sn. Abdullah KARGILI’ya 2010 - 2014 yılları arası  web sitemizwww.ketenlikasabam.comadr...           • Mısır Halkına ve Haklı Davalarına Selam Olsun...     Mısır Halkına ve Demokrasi Yolundaki Haklı Davalarına Selam Olsun... Darbeci ve a...           • Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun -2013-   Mübarek Ramazan Bayramı nızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde ...           • Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Geceniz Mübarek Olsun   Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Geceniz Mübarek Olsun   Bilgisayarınıza indi...           

Ketenli Kasabası Sınırları

Ketenli Kasabası Sınıları

 

YAYLACIK KÖYÜ SINIRLARI: Beşoluk, Acıelma Tokadı, Elvankuzu, Yenidağ, Cehennem Tepesi, Erikcili Koru, Sıra Kayalar, Yalçı Taşı.

 

MESUDİYE KÖYÜ SINIRLARI: Demircilik Burnu, Kızıltepe Sivrisi, Yarnas Çayı, Gürlevük, Karakaya, Ardıçlıtepe.


ÇAT KÖYÜ SINIRLARI: Marmanlar, Çerkezkaya, Akyokuş, Davşancı Sivrisi, Ardıçlı Burun, Aşağı Kuzpınar, Erikliiçi, Dede Sivrisi,


İNCESU KÖYÜ ve KESECİK KÖYÜ SINIRLARI: Dede Sivrisinden, Say Güneyi, Kürdün Yatak Yeri, Yozağıl, Orta Burun.

 

DİKİLİTAŞ KÖYÜ SINIRLARI: Marmanlar, Kırmızıtaş, Kozak Sivrisi, Kürklü Kuzan, Kozlukaya.

 

GEVREKLİ KASABASI SINIRLARI: Akçapınarın Koyak, Üçalan Sivrisi, Ayranlı Pınar, Keşlik Boğazındaki Çeşme, Beşkardaş, İnceyayla Boğazı, Aygır Pınarı, Alaburun.

 

KOZLU KÖYÜ SINIRLARI: Alaburun, Göl Ortasındaki Taş

 

GÖKHÜYÜK, KURAN, BAĞRA, YUKARI KARAÖREN, ORTA KARAÖREN, AŞAĞI KARAÖREN SINIRLARI: Kaleburun, Kemikli Tokat, Sumaklı Boğaz, Karabalçık, Kırbişin Çardak, Sulu Sarnıç, Çürük Taş, Aşağı Ekizin Batı Sivrisi, Güney Sivrisi, Bayramın Koyak, Ağılkaya, Orta Burun, Kocadere Düzeni, Toptaş, Armutlu Kahı, Ayı Kayası, Acıelma.


BOTSA KÖYÜ SINIRLARI: Menekşeli Sivri, Yörükler Mezarı, Ardıçlı Sivri.

 

 

 

Haber Servisi: Ketenli Kasabası Haber Ajansı


 

www.ketenlikasabam.com © 2014  Tüm hakları saklıdır.


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Kargılı Tasarım


filistin

 

 

ketenlikasabasi-resmiafacebookadresi